Rewolucja, czy tylko ewolucja?

Witajcie. Wczoraj umieściłam pierwszy post w tym roku, a dziś wreszcie zdecydowałam się na zmianę motywu całego bloga. Tamten od dawna mi się nie podobał, gdyż nie pozwalał na swobodne przechodzenie między kolejnymi wpisami. A może tylko ja nie potrafiłam znaleźć i dostosować odpowiednich ustawień?
Trudno powiedzieć. 
Obecny wygląd też nie wydaje mi się idealny, ale raczej jest to kwestia pobawienia się kolorami i czcionką niż sama konstrukcja strony. Mam wrażenie, że teraz będzie łatwiej znaleźć to, czego się szuka. A jeśli nie - to zawsze można coś pozmieniać. W końcu blog ma nieco ponad rok, a dorobił się czwartego wyglądu. 😎
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do następnego razu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...