Jeżeli masz włosy z tendencją do przesuszania końcówek, to co drugi - trzeci raz dodaj do odżywki coś słodkiego. Może to być miód, dżem lub zwykły cukier. Wymieszaj porządnie, poczekaj aż się rozpuści i użyj odżywki jak zwykle.
Pozostałe porady znajdziesz klikając w etykietę porada.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz