Porada #13

Jeżeli masz włosy z tendencją do przesuszania końcówek, to co drugi - trzeci raz dodaj do odżywki coś słodkiego. Może to być miód, dżem lub zwykły cukier. Wymieszaj porządnie, poczekaj aż się rozpuści i użyj odżywki jak zwykle.

Pozostałe porady znajdziesz klikając w etykietę porada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...