Lilie i róże

 

Kocham lilie. I kocham róże.

Właśnie nadszedł najpiękniejszy czas, gdy kwitną jedne i drugie.

Postaram się zamieszczać ich zdjęcia na moim instagramie, na który serdecznie zapraszam. Zwłaszcza, że wiosną dokupiłam trochę cebul lilii, a rodzice dzielnie wsadzili je według własnego uznania. Potem dokupiłam jeszcze dwie i posadziłam sama w nieco mniej oczekiwanych miejscach.

Róże są od wielu lat, choć w tym roku też doszły dwie nowe. A mama dokupiła jeszcze cztery. Osobiście zastanawiam się nad nabyciem jeszcze dwóch. Nie wiem, gdzie je wsadzimy, ale gdzieś się uda. 

Chyba zaczynam cierpieć na manię ogrodniczą...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...