Powitanie.

Dzień dobry wszystkim.

Długo zastanawiałam się czy w ogóle zakładać ten blog. W końcu w sieci jest już tyle kanałów modowych czy beauty/make - up, że w zasadzie nie ma miejsca na nowe. Bo w końcu co ja mogę napisać czego nie mówią Maxineczka, Koseatra czy Adrianna Grotkowska - żeby wymienić tylko trzy, a nie całą długą listę?

Zwłaszcza, że na razie nie planuję tworzenia kanału YouTube, co pewnie też stanowi przeszkodę - obecnie ubrania i makijaż się ogląda i słucha a nie czyta.

Jednak jakiś sens w tym jest.
Każda z nas ma inną cerę oraz inne potrzeby i to, co sprawdza się jednym nie musi sprawdzać się innym. Widać to szczególnie dobrze jak zestawi się ulubieńców i buble z różnych kanałów - to co jednych jest super innym zupełnie nie pasuje.
Każda z nas ma również inną figurę, a niestety - moda najczęściej prezentowana jest w rozmiarze XS.

Nie ukrywam, że będzie to blog skierowany głównie do kobiet.


Zatem mam nadzieję, że to, o czym będę pisała po prostu komuś się przyda.
Do zobaczenia w kolejnych postach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...