Żel do brwi przezroczysty wykańczający od glam-shop - recenzja.

Pierwsza recenzja od ponad roku.

Nie znaczy to, że nie używałam kosmetyków przez ten czas. Po prostu brakowało inspiracji. Dostarczyło mi jej dopiero używanie żelu do brwi z glam-shopu.


Jest to przezroczysty żel utrwalający brwi. Kupiłam go na próbę na początku sierpnia, używam regularnie i myślę, że mogę coś już o nim powiedzieć.

Opakowanie jest przezroczyste z holograficznym nadrukiem i białą zakrętką stanowiąca jednocześnie rączkę szczoteczki. Nieco mniejsze od przeciętnego tuszu do rzęs, ale solidnie wykonane. Przezroczystość jest wadą i zaletą - żel się brudzi i to widać, lecz jednocześnie stale kontrolujemy poziom zużycia kosmetyku.

Szczoteczka jest krótka, gęsta i ma dość długie włoski, ale nieprzesadnie. Używa się jej bardzo wygodnie. Ilość nabranego produktu jest w sam raz.

Sam żel po nałożeniu i wyschnięciu ma matowe wykończenie, przez co staje się niewidoczny na brwiach. Dobrze utrzymuje włoski, choć dają się one przesuwać palcem. Potem jednak wracają do wcześniej ułożonej "fryzury". Ogólnie ma średnią moc i po wyschnięciu staje się niewidoczny i niezbyt wyczuwalny na brwiach - nadaje się zatem nawet do bardzo naturalnych makijaży. Nie przyciemnia włosków, więc blondynki też będą z niego zadowolone.

Cena to 15 złotych za 6,5ml - zatem bardzo przystępna.

Podsumowując, jest to dobry i tani produkt, który bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Na pewno kupię go jeszcze raz.

Polecam z czystym sumieniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...