Już jutro!

 

Mam dwa kalendarze adwentowe do otwierania! Nie mogę się doczekać.

Jeden to kalendarz Sylveco. Z tego co zauważyłam zawiera raczej pielęgnację do ciała. Ale nie zaglądałam w zawartość za mocno, więc będę miała niespodziankę.

Drugi z nich to kalendarz z maseczkami z SuperPharm. Dostałam go od partnera w prezencie. Strasznie się cieszę, bo będę miała codziennie po maseczce! 

Nie wiem, czy codziennie uda mi się umieścić zdjęcia produktów, ale postaram się coś o nich napisać. Raczej z jednodniowym opóźnieniem, bo maseczki na pewno włączę do wieczornej pielęgnacji, a i same kalendarze zamierzam otwierać raczej wieczorem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...