Mam dwa kalendarze adwentowe do otwierania! Nie mogę się doczekać.
Jeden to kalendarz Sylveco. Z tego co zauważyłam zawiera raczej pielęgnację do ciała. Ale nie zaglądałam w zawartość za mocno, więc będę miała niespodziankę.
Drugi z nich to kalendarz z maseczkami z SuperPharm. Dostałam go od partnera w prezencie. Strasznie się cieszę, bo będę miała codziennie po maseczce!
Nie wiem, czy codziennie uda mi się umieścić zdjęcia produktów, ale postaram się coś o nich napisać. Raczej z jednodniowym opóźnieniem, bo maseczki na pewno włączę do wieczornej pielęgnacji, a i same kalendarze zamierzam otwierać raczej wieczorem.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz