Blogmas 7/23

 

Nikt nie potrafi odwalić takiego numeru jak własny facet. Po prostu nikt.

Umówiliśmy się przedwczoraj wieczorem, że jak wrócę z pracy (wczoraj) to zdejmiemy firanki, ja nastawię pranie, pójdę na scholę i powiesimy je jak wrócę. Akurat będą gotowe. Proste, prawda? 

Nie, tak nie można zrobić. Po co trzymać się ustaleń? Uszanować jakiś plan?

Wróciłam z pracy i co? I firanki wyprane i powieszone. We właściwą stronę nawet.

I co ja mam z takim zrobić?

Przecież nawet ponarzekać nie bardzo mogę... Zwłaszcza, że biedak się umęczył, bo firana do dużego pokoju ma 6 metrów. Więc samemu naprawdę musiało być mu ciężko ją powiesić po praniu. 

Kochany wariat.

Waga tez mi zrobiła mikołajkowy prezent. Pokazała kilogram mniej niż przez ostatni tydzień. A to zawsze miła sprawa.

Jasne, że wynik na wadze to tylko cyferki i wcale nie musi świadczyć o tym, że się schudło lub przytyło. 2 kg więcej lub mniej w ciągu doby to może być efekt zjedzenia czegoś, co się wolniej trawi i jeszcze z nas nie wyszło lub związania wody czy glikogenu w mięśniach. Ale zawsze miło zobaczyć, że ćwiczenia i próba pilnowania spożywanych kalorii dają efekty.

W pracy na dziś i jutro mam zaplanowany home office.

Miałam mieć tylko na jutro, ale ze względu na robienie zdjęć na firmową stronę postanowiłam zostać w domu żeby móc się spokojnie przygotować do sesji i nie być u fotografa w zmęczonym makijażu i nie do końca czystej bluzce. Zwłaszcza, że mamy być w białym. Chyba nie muszę mówić jak by się to skończyło gdybym tak poszła do pracy?

Ale może dzięki temu uda mi się coś zrobić z zaplanowanych prac.

Wprawdzie na wieczór mam zajęcia grupowe na siłowni i po nich trening personalny, ale mam cichą nadzieję na zajęcie się choć jedną szafką w kuchni. Zobaczymy.

Wczorajszej pasty z kalendarza adwentowego nie otworzyłam. Będzie na wyjazd latem. Dziś dostałam coś ciekawego - ALOESOVE żel pod prysznic i szampon 2 w 1. Kojarzy mi się tak raczej męsko - jeden kosmetyk do wszystkiego. Ale wypróbuje wieczorem jako żel. Włosów raczej nie będę nim myła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...