Ostatnia niedziela adwentu.
Jeszcze jest troszkę czasu żeby się nauczyć nowych kolęd. A w zasadzie starych, tradycyjnych, tylko mniej popularnych. Pod spodem zapisuję listę kolęd i pastorałek, które może warto włączyć do świątecznego repertuaru. Nie są jeszcze skomercjalizowane i nie zdążyły nam zbrzydnąć. Oto one:
- A wczora z wieczora;
- Przylecieli Aniołkowie;
- Dnia jednego o północy;
- Przystąpmy do szopy;
- Jezusa narodzonego wszyscy witajmy;
- Pasterze mili coście widzieli;
- Jezu śliczny kwiecie;
- Chrystus Syn Boży dziś się tak pokorzy;
- Z dalekiego wschodu;
- Północ już była;
- Cieszmy się i pod niebiosy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz