Czwartek, 16 grudnia.
Dni coraz krótsze i coraz ciemniejsze. To ciekawe, że ten okres co roku jest pozbawiony choćby odrobiny słońca. A przynajmniej niezwykle rzadko nasza gwiazda przebija przez grubą warstwę chmur. Zazwyczaj jest szaro, ponuro i mokro. Za to bez śniegu.
W tym roku aura też nas nie oszczędza. Co prawda prognoza zapowiada śnieg na Wigilię, ale jeszcze ponad tydzień, więc wszystko może się zmienić.
Dziś dobrze pomyśleć o zrobieniu większego prania. Wszystkie zalegające swetry i pościele, jakieś pojedyncze kolory, których nie ma z czym wyprać - zróbmy to teraz. Nawet za cenę puszczenia kilku cykli.
Wszystko dobrze wyschnie, a do świąt będziemy prać tylko drobne rzeczy bieżące. Lub wcale nic. Wypierzmy też pończochy i bieliznę, które zamierzamy ubrać w święta i już ich nie nośmy. Odłóżmy razem z przygotowanymi wcześniej ubraniami i miejmy taką "świąteczną paczkę". Ułatwi to nam życie w te dni, których poranki raczej nie będą zbyt luźne. A jeśli wyjeżdżamy - to będziemy niemal spakowane. Jedna rzecz gotowa.
Produkt na dziś: Wykańczający żel do brwi od Glam-shop, którego recenzję można znaleźć tutaj.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz