Blogmas 16/21


 Czwartek, 16 grudnia.

Dni coraz krótsze i coraz ciemniejsze. To ciekawe, że ten okres co roku jest pozbawiony choćby odrobiny słońca. A przynajmniej niezwykle rzadko nasza gwiazda przebija przez grubą warstwę chmur. Zazwyczaj jest szaro, ponuro i mokro. Za to bez śniegu.

W tym roku aura też nas nie oszczędza. Co prawda prognoza zapowiada śnieg na Wigilię, ale jeszcze ponad tydzień, więc wszystko może się zmienić.

Dziś dobrze pomyśleć o zrobieniu większego prania. Wszystkie zalegające swetry i pościele, jakieś pojedyncze kolory, których nie ma z czym wyprać - zróbmy to teraz. Nawet za cenę puszczenia kilku cykli.

Wszystko dobrze wyschnie, a do świąt będziemy prać tylko drobne rzeczy bieżące. Lub wcale nic. Wypierzmy też pończochy i bieliznę, które zamierzamy ubrać w święta i już ich nie nośmy. Odłóżmy razem z przygotowanymi wcześniej ubraniami i miejmy taką "świąteczną paczkę". Ułatwi to nam życie w te dni, których poranki raczej nie będą zbyt luźne. A jeśli wyjeżdżamy - to będziemy niemal spakowane. Jedna rzecz gotowa.

Produkt na dziś: Wykańczający żel do brwi od Glam-shop, którego recenzję można znaleźć tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...