Wtorek, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia.
Skończyliśmy obierać choinkę dziś o 4 nad ranem, więc choć raz tradycyjnie - ubieraliśmy ją w wigilijny poranek. Podobno tak się powinno.
Miałam ochotę od razu otworzyć kalendarze adwentowe i napisać ten blogmas, ale uznałam, że lepiej iść spać.
W kalendarzu od Balei dzis składana szczotka do włosów z lusterkiem. Wolałabym krem do rąk, ale ok. A w kalendarzu od alverde - malutkie mydełko o zapachu pomarańczy i w kształcie gwiazdki. Produkt super, ale wielkość taka skromna. Mogli zrobić 50g a nie 20. Nie szkodzi, położyłam w łazience, fajnie to wygląda.
Teraz zostało skończyć ogarnianie domu, zrobić się na bóstwo i przyjąć rodzinę.
Wszystkim moim Czytelnikom życzę zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Spędźcie je tak, jak tego pragniecie - w gronie rodzinnym, sami - byleby przyjemnie. Wszystkiego dobrego!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz