Blogmas 24/24

 

Wtorek, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia.

Skończyliśmy obierać choinkę dziś o 4 nad ranem, więc choć raz tradycyjnie - ubieraliśmy ją w wigilijny poranek. Podobno tak się powinno.

Miałam ochotę od razu otworzyć kalendarze adwentowe i napisać ten blogmas, ale uznałam, że lepiej iść spać.

W kalendarzu od Balei dzis składana szczotka do włosów z lusterkiem. Wolałabym krem do rąk, ale ok. A w kalendarzu od alverde - malutkie mydełko o zapachu pomarańczy i w kształcie gwiazdki. Produkt super, ale wielkość taka skromna. Mogli zrobić 50g a nie 20. Nie szkodzi, położyłam w łazience, fajnie to wygląda.

Teraz zostało skończyć ogarnianie domu, zrobić się na bóstwo i przyjąć rodzinę.

Wszystkim moim Czytelnikom życzę zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Spędźcie je tak, jak tego pragniecie - w gronie rodzinnym, sami - byleby przyjemnie. Wszystkiego dobrego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blogmas 24/25

  Środa, 24 grudnia. Wigilia Bożego Narodzenia. Podobno tego dnia należy wstać o świcie. Gdybyśmy byli w Australii, to raczej byśmy się poło...